Lodówki wolnostojące POLAR

Lodówki Polar: Efektywne chłodzenie i elegancki design

Z myślą o klientach, którzy poza nowoczesnym wyglądem i eleganckim designem oczekują efektywnego chłodzenia i funkcjonalności marka Polar, na nowo zdefiniowała pojęcie chłodziarko-zamrażarki. Najnowsze linie lodówek wolnostojących charakteryzują się stylowym wzornictwem, łagodnymi liniami i eleganckim wykończeniem wnętrza lodówki, które zachęca najnowszymi nowinkami technicznymi.

Sprawdzona marka Polar

Polska firma Polar powstała w latach 50. XX wieku w Poznaniu i była jednym z wiodących producentów sprzętu AGD w kraju. Ich asortyment obejmował różne produkty, w tym chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki, zamrażarki i piekarniki. Polar zyskał renomę i zdobył popularność, dzięki solidnej, jak na tamte czasy, jakości i innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym dzięki czemu stał się symbolem luksusu i postępu, jaki zagościł w PRL-owskiej rzeczywistości.

W 2002 roku zakład produkcyjny Polar został przejęty przez spółkę Whirlpool Polska, która jest częścią międzynarodowego koncernu Whirlpool Corporation. Przejęcie to umożliwiło Polarowi, pozostanie na rynku z własną gamą produktów, rozwój z dostępem do globalnej sieci dystrybucji oraz wsparcie innowacyjnych technologii.

Jeszcze dłużej można cieszyć się świeżą żywnością

Lodówki Polar udowadniają, że świeże warzywa i owoce niekoniecznie muszą się tak szybko psuć. Sposobem na zachowanie świeżości jest nowoczesna funkcja BIO, która polega na oczyszczaniu powietrza w lodówce poprzez jonowanie. Przy okazji neutralizuje się tzw. brzydkie zapachy.
Równomierna i ekspresowa redukcja temperatury w czasie zamrażania to sposób na to, aby żywność przechowywana w lodówce Polar zachowała świeżość jak najdłużej, a razem z nią unikalne wartości odżywcze. Lodówki wolnostojące POLAR posiadają wszelkie cechy domowych lodówek rodzinnych, gdyż powstały z myślą o takich gospodarstwach domowych.

Czytaj również  Sprzęt w biurze, którego nie może zabraknąć

Szybkie chłodzenie i wydajność klasy EKO

Lodówki wolnostojące POLART to także technologia, która gwarantuje efektywne chłodzenie EKO. Lodówki marki Polar dysponują zsynchronizowanym rozwiązaniem pracy sprężarki i wentylatora, które w celu zapewnienie szybszego chłodzenia i mniejszego zużycia energii, pracują na jednakowych obrotach. Tego typu innowacja błyskawicznie wręcz reaguje na zmianę temperatur i w odpowiedzi przyśpiesza pracę urządzenia, aby zorganizować szybszy przepływ schłodzonego powietrza. Lodówki Polaru to urządzenia, które dostosowują się do zmian temperatury dużo sprawniej niż inne, standardowe lodówki, a przy okazji pracują zdecydowanie ciszej przy minimalnym zużyciu prądu.

Minimalistyczny wygląd i funkcjonalne wnętrze

Lodówki Polar to niezwykle pojemne urządzenia AGD z dobrze zaplanowanym wnętrzem. Lodówki wolnostojące tej produkcji to jedne z najbardziej pojemnych lodówek w swojej klasie i przedziale dostępnych na rynku. Praktyczne szuflady, wygodne przegródki, ułatwia przechowywanie żywności i utrzymanie porządku w lodówce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *