Apple iPhone Biały

Przegląd smartfonów z technologią 5G

Z całą pewnością smartfony 5G zrewolucjonizują rynek. Już wcześniej mogliśmy zaobserwować, że ich używanie umożliwiło korzystanie z szybszego, a co za tym idzie – wydajniejszego internetu. Bardzo możliwe, że już niedługo takie smartfony całkowicie wyprą modele pozbawione tej funkcji. Poznaj najciekawsze modele smartfonów wyposażonych w technologię 5G.

Smartfon SAMSUNG Galaxy S20FE 5G

Smartfony z serii Galaxy są dostępne na rynku już od wielu lat i zdążyły w tym czasie zdobyć prawdziwych fanów, którzy wymieniają telefon, gdy tylko pojawi się nowy model. 8-rdzeniowy procesor, pamięć 128 GB i estetyczny wyświetlacz wielkości 6,6 cala świetnie sprawdzają się w praktyce i sprawiają, że SAMSUNG Galaxy należy do telefonów najchętniej wybieranych. Producent zapewnia też, że smartfon ma „kinowy ekran”, który doskonale nadaje się do oglądania na nim filmów i seriali… a to do ich odtwarzania z pewnością przyda się internet 5G. Ten i inne smartfony obsługujące wspominaną technologię obejrzysz na https://www.neo24.pl/gsminavi/smartfony/smartfony5g.html. Ten model dostępny jest w obudowach o różnych kolorach – od niebieskiej, przez zieloną aż po fioletową i czerwoną.

Smartfon APPLE iPhone 13

Czy komuś jeszcze trzeba przedstawiać smartfony od Apple? iPhony stały się kultowe niemal od razu po pojawieniu się pierwszego modelu. Ich system operacyjny różni się od Androida, ale wiele osób uważa go za wygodniejszy. Najnowszy iPhone ma ekran o przekątnej 6,1 cala, więc bez trudu zmieści się w kieszeni. Intuicyjny system operacyjny działa bez zarzutu i świetnie sprawdza się podczas surfowania po internecie. Jest wyposażony w dwa aparaty, które robią zdjęcia całkiem niezłej jakości, więc iPhone jest bardzo lubiany przez twórców internetowych. Do tego też warto dodać, że jest wyposażony w dual sim, co umożliwia korzystanie z dwóch kart bez konieczności ich wymieniania. iPhone 13 dostępny jest w obudowach o różnym kolorze, które można dodatkowo umieścić w zabezpieczającym etui.

Czytaj również  Toyota hybrid, czyli przyszłość motoryzacji

Smartfon APPLE iPhone 13 mini

Ten model jest bardzo podobny do iPhone 13, ale został odpowiednio pomniejszony. Przekątna jego ekranu to tylko 5,4 cala, więc z pewnością jest bardziej poręczny niż tradycyjny iPhone i łatwiej jest schować go w niewielkiej torebce czy mniejszej kieszeni. Nie zmianie to jednak faktu, że korzystanie z niego jest tak samo wygodne i intuicyjne jak z większych modeli. Trzeba też podkreślić, że ekran Super Retina XDR w technologii OLED słynie ze swojej wysokiej jakości, która umożliwia oglądanie filmów czy zdjęć z dobrze odzwierciedlonymi kolorami. Smartfon jest też odporny na zachlapanie, wodę i pył. Co ciekawe, nadaje się także do nurkowania. Producent twierdzi, że może on spędzić pod wodą nawet do 30 minut na głębokości do 6 m. Dzięki temu podczas codziennego użytkowania uszkodzenie go powinno być niezwykle trudne. Telefon jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *