Apple iPhone Biały

Apple iPhone biały – specyfikacja i dostępne modele

Zastanawiasz się nad zakupem nowego smartfona i zwracasz uwagę na kolor? Kolor dla wielu osób może być tematem bez większego znaczenia, ale prawda jest taka, że w skupianiu się na kolorze nie ma niczego złego.

Apple iPhone biały

Wymarzony smartfon to taki, który spełnia oczekiwań pod każdym względem. Kolor raczej nie jest najważniejszy, ale na pewno też nie jest bez znaczenia. W końcu sprzęt (jaki by nie był) powinien się odpowiednio prezentować. Zresztą przyjmijmy teraz założenie, zgodnie z którym poszukiwany jest apple iPhone. Czy wiesz, czego klient może się spodziewać w przypadku takiej propozycji?

Jedną z opcji jest zdecydowanie się na iPhone XR. Smartfon ten pojawił się na rynku w 2018 roku. Urządzenie to ma wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 6,1 cala. Pojemność 64,128 lub 256 GB. Wokół ramki widoczna obręcz z anodyzowanego aluminum, tył wykonano ze szkła. Przycisk boczny znajduje się po prawej stronie urządzenia. Z tyłu możemy zauważyć aparat szerokokątny 12 MP czy lampę błyskową True Tone posiadającą 4 diody LED. Jest też kieszeń na kartę SIM zawierająca kartę „fourth form factor” (4FF, „nano-SIM”).

Wśród możliwości jest choćby iPhone 11, czyli urządzenie, które pojawiło się w 2019 roku. Pojemność 64,128 bądź 256 GB. Propozycja ta ma wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 6,1 cala. Tył stworzono ze szkła, natomiast wokół ramki znajdziemy obręcz z anodyzowanego aluminum. Do tego mamy dwa aparaty i co koniecznie trzeba zapamiętać, jest obiektyw szerokokątny i ultraszerokokątny. Przycisk boczny po prawej stronie urządzenia. Nie zabrakło także lampy błyskowej z dwiema diodami LED czy kieszeni na kartę SIM, w której znajdziemy kartę „fourth form factor”.

Czytaj również  Kleje termotopliwe - wykorzystanie w domu

Jeżeli celem jest apple iphone biały, to może dobrym wyborem będzie iPhone 12? Urządzenie to pojawiło się na rynku stosunkowo niedawno, bo w 2020 roku. O szczegółach możemy opowiadać długo – na pewno istotne jest to, że mamy do czynienia z wyświetlaczem Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala. Wyświetlacz ten sięga samej krawędzi obudowy. Pojemność 64,128 lub 256 GB. Tył urządzenia wykonano ze szkła, natomiast wokół ramki można zauważyć płaską obręcz z anodyzowanego aluminium. Przycisk boczny po prawej stronie urządzenia. Do tego trzeba też pamiętać o tym, że mamy dwa aparaty 12 MP. Obiektyw ultraszerokokątny i szerokokątny. Z tyłu widoczna jest lampa błyskowa True Tone mająca dwie diody LED. Ponadto mamy kieszeń na kartę SIM zawierającą „fourth form factor”. Warto również mieć na uwadze, że w kolorze białym jest także iPhone 12 mini.

Wiele opcji i wiele podobieństw

Jak można zauważyć, na brak możliwości trudno narzekać. Nie ma też co ukrywać, że mamy do czynienia ze sporym podobieństwem. Z drugiej strony najważniejsze powinno być jednak coś innego – to, że możemy rozmawiać o naprawdę wielu możliwościach. W takiej sytuacji wszyscy powinni znaleźć coś, co będzie całkowicie zgodne z oczekiwaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *